ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ  У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
У СНІГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Жовтнева, 122, м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область, 57301, тел/факс (05162) 2 17 27  E-mail: office.snigu@mk.dksu.local Код ЄДРПОУ 36895877

______________________________________________________________________________

від ___________20___р. № ________                               На  №__________ від ______20___р.

Розпорядникам та одержувачам

бюджетних коштів Горохівської сільської ради

Щодо планування закупівель

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області  відповідно до листа - роз»яснення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 03.09.2020 №3304-04/54160-06 «Щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель» просить  врахувати в роботі правильність складання річного плану.

Законом встановлено, що заплановані закупівлі включаються до річного плану. Згідно з частиною  першою  статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Отже, відповідно до частини другої статті 4 Закону в річному плані, крім інформації про замовника зокрема зазначається: назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником ( далі – ЄЗС) ( у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі( лотів) ( за наявності); розмір бюджетного призначення та /або очікувана вартість предмета закупівлі; код економічної класифікації видатків бюджету ( для бюджетних коштів); вид закупівлі та орієнтований початок проведення. У разі застосування  рамкової угоди додатково зазначається: строк дії рамкової угоди; сторона рамкової угоди ( замовник або централізована закупівельна організація, яка проводить закупівлю в інтересах замовника); очікувана  вартість з урахуванням усього запланованого строку дії рамкової угоди. При цьому внесення зазначеної інформації про кожну заплановану закупівлю здійснюється замовником перед проведенням відповідної закупівлі, та не потребує коригування за результатами здійснення такої закупівлі, у тому числі, у разі якщо така закупівля була відмінена, або її визнано такою, що не відбулась відповідно до вимог Закону та/або за результатами її проведення не було укладено договір про закупівлю.

Начальник                                                                                                    Олена НІКУЛИШЕВА

Неля ГЛУЩЕНКО