A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горохівська громада
Миколаївська область, Баштанський район

І Н Ф О Р М А Ц І Я щодо ПДФО

Дата: 23.03.2021 09:52
Кількість переглядів: 959

ГРОМАДСЬКА  ОРГАНІЗАЦІЯ

«ЗА  ДЕМОКРАТИЧНЕ  ВИБОРЧЕ  ПРАВО» (ДВП)


Україна, місто Харків, вул. Миру, буд. 102,

Телефон  +38097-0857076,  +38068-3327513;

E-mail : [email protected][email protected]

                            І Н Ф О Р М А Ц І Я  щодо  ПДФО

         Додепутатів ВРУкраїнизвернулась великакількістьголів ОТГщодозмін в законодавствістосовнозарахування  ПДФО. Група депутатівзареєструвала 15.03.2021р.два законопроекти №№ 5244 і 5245,якіпідписаливсідепутатськіфракціїтагрупи.Цізаконопроективирішуютьключовепитання – наповненнямісцевихбюджетів – та встановлюютьсправедливийрозподілподатків на доходи фізичнихосіб.

         Перші законопроекти (№№4369, 4370) пропонували 100% зарахування ПДФО до бюджетів за місцем реєстрації платників податків. Внесенізаконопроекти (5244, 5245) –  пропонують 50% податку зараховувати за місцем реєстрації платників податків, решту 50% - за місцем реєстрації юридичної особи.У випадку щодосільськогосподарських ділянок – 50% зараховувати за місцем знаходження земельних ділянок.

         На ініційовану нами підтримку законопроектів щодо справедливого розподілу податку серед ОТГ Харківщинивідгукнулись громади  ще в 10 областях України.

         Цей процес має бути поширений на всі існуючі ОТГ України і знаходитись під пильним контролем аж доофіційної публікації Закону.

Звертаємось до керівництва громадз закликомдолучитись до спільної дії, спрямованої на наповнення місцевих бюджетів, прийняти рішення щодо підтримки конкретних законопроектів про  ПДФО, довести рішення громад до депутатів ВР відсвоїх виборчих округів.

Вважаємо, щоспільна законотворча робота депутатів місцевих рад і Верховної Ради буде сприяти появі нових законів на користь громад.

         Відповіді просимо надсилати за е-mailniksemgor@gmail.com                                 З повагою та надією на співпрацю    Микола Горбачов


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано