gerb black

МИКОЛАЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Від  18 лютого 2021 року  №  5

Про  застосування КП «Горохівське»

тарифів на послуги по централізованому

водопостачанню

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Постанови КМУ від 01.06.2011р.№869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та розглянувши клопотання виконуючого обов’язки директора КП «Горохівське» про застосування тарифів на послуги по централізованому водопостачанню затверджених рішенням 51 сесії 7 скликання від 15.02.2019 року №4, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. В зв’язку з приєднанням до Горохівської сільської ради Олександрівської та Новотимофіївської сільських рад, тарифи,які були затверджені рішенням 51 сесії 7 скликання від 15.02.2019 року №4 щодо надання  послуг централізованого водопостачання вважати дійсними на всій території об’єднаної територіальної громади Горохівської сільської ради, крім Олександрівської сільської ради.
  2. Комунальному підприємству «Горохівське» довести тарифи на надання послуг централізованого водопостачання до населення населених пунктів, які приєдналися(село Новотимофіївка та село Лиманці), а саме:

- 38.00грн на 1 мешканця з розрахунку 2.8 куб.м. на 1 людину;

- 26.00грн. на 1 ВРХ з розрахунку 1.9 куб.м на 1 голову;

- 13.57 грн. за 1куб.м для фізичних осіб;

- 14.00 грн. за 1 куб.м для бюджетних організацій;

- 19.00 грн. за 1 куб.м для інших споживачів.

3. Тарифи які були затверджені рішенням виконавчого комітету Олександрівської сільської ради  від 16.07.2019 року №1  щодо надання  послуг централізованого водопостачання в селі Олексадрівка та селі Михайлівка вважати дійсними, а саме:

- 50.00грн на 1 мешканця з розрахунку 2.5 куб.м. на 1 людину;

- 20.00 грн. за 1куб.м для фізичних осіб.

4. Заборонити використання води для поливу сільськогосподарських культур на присадибних земельних ділянках.

5. Своєчасно вносити плату за використану питну воду відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання.

6.Лічильники встановлюються після повного погашення заборгованості за водопостачання.

7. Раціонально використовувати питну воду, не допускаючи її витоку з водомережі.

8. Забороняється самовільно встановлювати та демонтувати лічильник питної води.

9. Громадянам,які порушуватимуть пункт 4 даного рішення або матимуть заборгованість зі сплати за використання води за попередній місяць, притягуватимуть до адміністративної відповідальності відповідно до статей 60,61 КУАП, а домогосподарства відключати від водо мережі без попередження на підставі акту про виявлене правопорушення, складеного та підписаного депутатом сільської ради.

10. Комунальному підприємству «Горохівське» до 01.04.2021року привести тарифи на послуги централізованого водопостачання до вимог чинного законодавства України.

11. Дане рішення вступає в силу з 01 березня 2021 року.

12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Шевчук І.В.

Сільський голова                                Ірина Шевчук