ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ  У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
У СНІГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Жовтнева, 122, м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область, 57301, тел/факс (05162) 2 17 27  E-mail: office.snigu@mk.dksu.local Код ЄДРПОУ 36895877

______________________________________________________________________________

від ___________20___р. № ________                               На  №__________ від ______20___р.

Розпорядникам та одержувачам

бюджетних коштів Горохівської сільської ради

Про надання інформації

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області  відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 22.06.2012 №758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012р.за №1206/21518  внесені зміни наказом Міністерства фінансів України від 15.01.2021 №12 «Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 01.02.2021 за №129/35751, а саме змінилися додатки до наказу:  Заява про відкриття рахунків (дод.5),  Картка із зразками підписів та відбитка печатки( дод.6),   Перелік рахунків (дод.7), Заява про закриття рахунків (дод.10).

На виконання наказу Міністерства фінансів України від 22 грудня 2011року №1691 «Про        затвердження Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та  одержувачів бюджетних коштів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 січня 2012р. за №33/20346 внесені зміни наказом Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020року №780 «Про внесення змін до Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 02 лютого 2021 року за№142/35764.

Управління наголошує на необхідності внесення змін до Реєстраційної картки. Просимо до  02 березня 2021 року  надати до Управління:супровідний лист щодо надання Реєстраційної картки в частині змін; Реєстраційну картку у двох примірниках. При цьому у верхній частині картки слід вказати найменування розпорядника коштів. У нижній частині  у рядку «Вид бюджету » -  заповнити  цифру 7- для бюджету сільської територіальної громади (було-для сільського бюджету).

Начальник                                                                                                    Олена НІКУЛИШЕВА

Неля ГЛУЩЕНКО