Миколаївська область, Снігурівський район

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!!!

Дата: 13.10.2020 19:20
Кількість переглядів: 12

Вітаємо Вас із Днем захисника України! Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Г. Стефанчин, секретар Горохівської сільської ради та депутатський корпус Горохівської ОТГ