Фото без опису

8 жовтня громадсько-політична газета «Вісті Снігурівщини» відзначає 90-річний ювілей.
Саме у жовтні 1930 року вийшов перший примірник газети, що стала
справжнім літописом Снігурівщини. Залежно від викликів епохи газета змінювала назву, але колектив редакції завжди відчував ритм часу, висвітлював різні аспекти життєдіяльності району, писав на актуальні теми суспільно-політичного життя, освіти, охорони здоров’я, комунального господарства, культури, а також про молодіжні, соціальні, екологічні проблеми тощо.
Рівно 90 років потому, біля приміщення редакції "Вістей Снігурівщини", встановлено пам'ятний знак "Стіл журналіста", авторства баштанського умільця Олександра Опенчука (див. фото №4). Також, під час урочистостей, відбулася нагорода грамотами та подарунками причетних до газетярської справи журналістів, а також невеликий концерт учасників художньої самодіяльності РБК.