Фото без опису

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Миколаївської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року.

Відтак, з 212 шкіл у двадцятку кращих шкіл області увійшла Снігурівська районна гімназія імені Т.Г.Шевченка, яка зайняла 13-у сходинку рейтингу.

У топ-50 увійшли Новопетрівська ЗОШ I-III ст. Широківської сільської ради (31 місце), Снігурівська ЗОШ I-III ст. (33 місце), Садова ЗОШ I-III ст. (41 місце) та Євгенівський НВК (44 місце).

Також, до даного рейтингу увійшли Галаганівський НВК, Калинівський НВК, Павлівський НВК, Новокиївська ЗОШ I-III ст., Горохівська ЗОШ I-III ст., Снігурівський професійний ліцей, Центральна ЗОШ I-III ст., Тамаринська ЗОШ I-III ст., Снігурівська ЗОШ I-III ст., Снігурівська ЗОШ I-III ст. №1, Новопетрівська ЗОШ I-III ст. та Широківська ЗОШ I-III ст. Широківської сільської ради.

У якості вихідних даних для складання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Школи ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.