НАРАДА «ОРГАНІЗАЦІЯ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ»

Із початку нового навчального 2020-2021 року у Баратівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів впроваджено навчання за інклюзивною формою. З метою належної організації процесу навчання та забезпечення рівня розвитку дитини з особливими освітніми потребами 15 вересня 2020 року  відбулася методична  нарада для педагогічних працівників, які викладають в інклюзивному класі. Під час проведення наради обговорювалися основні пріоритетні напрямки впровадження та організації інклюзивної форми навчання для дітей з особливими освітніми потребами, розглянута основна нормативно-правова база щодо організації інклюзивної форми навчання та надані рекомендації щодо ведення ділової документації. ЗДНВР Хир Л.М. зупинилася на питаннях підвищення кваліфікації вчителів та асистента учителя з проблеми організації інклюзивного навчання та особливостями їх роботи з учнями з особливими освітніми потребами. Сокол Н.В. поділилась досвідом роботи та дала слушні рекомендації щодо підвищення мотивації до навчання дітей із особливими потребами. ЗДВР Проценко С.С. акцентувала увагу присутніх на необхідності залучення дітей з особливими освітніми потребами до виховної роботи школи. Педагоги внесли пропозиції щодо розробки індивідуальних програм розвитку учня.

ЗДНВР Баратівського ЗЗСО Лариса Хир