Форс-мажор

Дата: 10.09.2020 13:55
Кількість переглядів: 679

У с. Світла дача грім та блискавка добряче нашкодили, навіть насос вийшов з ладу... Цей форс-мажор стався 9 вересня, проте, завдяки оперативним заходам працівників КП "Горохівське" та за підтримки небайдужих мешканців села, по обіді наступного дня водопостачання було відновлено!  Фото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь