21 серпня в адміністративному центрі Горохівської ОТГ відбувся мітинг з покладанням квітів до пам'ятника загиблому солдату, приурочений до Дня Незалежності України.

Виконувач функцій та повноважень Горохівського сільського голови-секретар сільради Г.М. Стефанчин привітав присутніх з державним святом та побажав натхнення й здійснення бажань.

У заході брали участь також працівники сільської ради О.П. Чабанова, І.В. Шевчук, О.С. Масюк, Л.В. Масюк, Л.М. Толчеїн, завідуюча місцевим будинком культури С.С. Концева, директор ЗОШ А.Л. Ліхацька, вчителі Р.Г. Кучерова, О.І. Вертліб, О.В. Копайгора, Л.П. Калінчук, О.А. Коваленко, А.П. Свистун, техпрацівники школи В. Віркр, Т. Ільницька, Л. Костеленко, мешканці села.