Звіт роботи за 2019/2020р Суворського сільського клубу, поданий завідуючою Ісаєвою Л.М.

За рік моєї роботи в сільському клубі було проведено культурно-тематичні заходи , а саме:

1. 1 травня 2019 року  , відбулись футбольні змагання. В яких прийняли участь футбольні команди сіл Снігурівскького району : Суворе, Суворська ЗОШ, Промінь, Світла Дача та Новокиївка. Перше місце місцезайняла команда села Новокиївка, учасники змагань отримали заохочувальні призи кубки , медалі та м’ячі. Спонсорами  проведення змагань були жителі села Суворе Кугляр  Дмитро Петрович та Клепач Сергій Олександрович .Після варили смачну уху , якою пригощали учасників команд та жителів села .

1. 9 травня 2019 року ,було проведено мітинг присвячений  вшануванню героїв Великої  Вітчизняної  Війни 1941-1945рр.

1. 1 червня2019 року  проведено День захисту дітей . Біля клубу був створений розважальний майданчик для дітей . Дітей пригощали морозивом та солодощами.

1. 6 червня 2019 року був проведений тематично-обрядовий захід «ой на Івана купала». Місце проведення природний ставок села Суворе. Святкування проходило за участю аматорського колективу художньої самодіяльності при сільському клубі ,  виконувалися пісні присвячені тематиці Івана Купала ,проводилися  тематичні конкурси в яких приймали участь глядачі . На завершення глядачів пригощали святковою стравою пловом . Захід  було проведено з  допомогою місцевих жителів села Суворе .

1. 24 серпня 2019 року був проведений  урочистий концерт присвячений 28 річниці незалежності України. Захід відбувався біля приміщення сільського клубу . Святковою промовою виступила  Суворський голова Ящук Олена Дмитрівна. Концерт закінчився салютом . Після музичний колектив міста Херсона провів  дискотеку .  Спонсорами проведення свята були одноосібники та Клепач Олександр Миколайович

1. 29 грудня 2019 року  відбувся святковий концерт до Нового 2020 року. В гості був запрошений колектив  клубу села Промінь , який приєднався до участі в концерті . В програмі концерту були веселі сценки , танці та конкурси.Спонсором проведення заходу був Кугляр Петро Михайлович

1.   6 січня 2020 року  був проведений разом із настоятелем петропавлівської церкви Священиком Володимиром тематично-обрядовий захід з колядниками. Виконувалися колядки та був вертеп. Вітали жителів села Суворе із Різдвом Христовим.

1. 7-8 березня 2020 було проведено 2  тематичні концерти присвячені 8 березня в с. Світла Дача та Суворе. За участю  аматорського колективу сільського клубу села Суворе

Подальше проведення культурно-масових заходів було скасовано через введення карантину COVID-19.Фото без опису