Щотижня, переважно по понеділках, Перший заступник Горохівського сільського голови І.Ю.Зіньковський проводить оперативні апаратні наради з керівниками структурних підрозділів територіальної громади, під час яких підбиваються підсумки тижня, що минув, та надаються відповідні доручення до першочергового виконання на наступний календарний тиждень. Подібні зустрічі дають змогу оперативно реагувати на поточні проблеми та ефективно їх вирішувати. Адже ледь не кожного дня необхідно перейматися питаннями, що хвилюють мешканців громади, створювати комфортні умови для людей, розвязувати низку питань з різноманітною тематикою, щоб не виникало будь-яких нарікань з боку пересічних громадян.

Допоки злагоджена співпраця керівництва ОТГ та його структурних підрозділів має гарні результати. Коли немає нарікань громадськості, працюється невимушено легко, отже, все йде, згідно за графіком, затвердженим саме під час апаратних нарад…